KONST / Litografier / Färglitografi 9873611
nr 987 3611
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Brygga, signerad, motivet: 22x35
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:07:50
15/10 22:00:21
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren